Résztvevők 2021

A 2021-es pályázat nyerteseinek névsorát várhatóan május végén tesszük közzé.

Résztvevők 2020

A 2020-as Filmtett Workshop pályázati határideje április 26-án lejár. A pályázat nyerteseinek névsorát várhatóan május 29-én tesszük közzé.

Résztvevők 2010

Rendező csoport: Bakó Kincső, László József, Oláh-Badi Levente, Monhalt Ákos János, Pákozdi Ágnes Forgatókönyvíró csoport: Biró Eszter, Ciger Mónika, Golicza Előd-Zoltán, Nagy Borbála Animációs rendező csoport / animációs mozdulattervező: Balázs Klára, Gergely Szilárd, Kádár Melinda, Láng Orsolya, Orosz Annaida, Török Tihamér, Vodál Vera Operatőr csoport: Bán Attila, Benkó Tamás, Biró Boróka, Kürti István Hangmérnök csoport: […]

Résztvevők 2002

Albert Csilla, Berki Norbert, Bertóti Attila, Boné Ferenc, Both Eszter, Csillag Marci, Dávid Péter, Dimény Lóránt, Fehérvári Péter, Fülöp Zsolt, Györgyjakab Enikő, Hatházi Soma, Jakab Ervin, Keresztes Péter, Kovács Kata, Libor Anita, Molnár Levente, Nagy Imre, Pünkösti Laura, Halmen Krisztina, Szalma Hajnalka, Székely Adél, Vencz Stella, Vrencsán Erika, Zágoni Barni, Zágoni Juti. Szervezők: Zágoni Balázs, […]

Résztvevők 2003

Albert Annamari, Andreescu Monica, Balázs Zoltán, Basalici Gabriel, Bata Rita, Benczédi Eszter, Bernáth Szilvi, Bertóti Attila, Bredár Anna Gida, Bredár Sebestyén, Csillag Marci, Fazakas Gergely, Gyenge Zsolt, Halmen Krisztina, Kardos Zsófi, Csiki Csaba, Csíki Emese, Fábián Zoltán, Földi Ádám, Gáspár Ákos, Gáspár Győző, ifj. Gelencsér Gábor, Héjja Tamás, Kardos Zsófi, Kisgyörgy Tamás, Magyari Zsolt, Makkai […]

Résztvevők 2004

Ababi Csilla, Ágói Krisztina, Antal Csaba, Antal Ildikó, Balogi István, Bán Attila, Buzogány Klára, Csánki Kata, Csuja László, Erdei Gábor, Fábián Zoltán, Fazakas Gergely, Felméri Cecília, Hadházi Molnár Tamás, Hegedűs Gyula László, Jankovics Márton, Kájel Judit, Kiss Bernadett, Kolonics Kitti, Magyari Zsolt, Melkuhn Andrea, Minier Zsolt, Molnár Dóra, Nagy Endre, Nemessányi László, Ostatkiewicz Michał, Patkó […]

Résztvevők 2005

Ágói Krisztina, Ambrus Emese, Balázs Zoltán, Balogi Pityke István, Bán Attila, Basalici Gabriel, Bodolai Balázs, Bredár Anna Gida, Bredár Sebestyén, Csánki Kata, Csapó Huba, Csertán Ákos, Csont Zsombor, Csuja László, Czomba Albert, Felméri Cecília, Kolonics Kitti, Krajcsi Nikolett, Lajos Lehel, Magyari Zsolt, Makkai Bence, Márton László, Molnár Attila, Molnár Dóra, Nagy Noémi, Salamin Gergő, Sânziana […]

Résztvevők 2006

Ambrus Réka, Borcoman Tiberiu, Böröcz András, Bredár Anna Gida, Bredár Sebestyén, Csánki Kata, Csuja László, Czomba Albert, Druga Viviana, Erős Anna, Fazekas Katalin, Gaál Zsófia, Gábos Albin, Iványi Zsófia, Kájel Judit, Karikás Gábor, Krajcsi Nikolett, Kürti István, Losonczy Ádám, Mezei Gabriella, Ordódy Lóránt, Pál Olivér, Puskai Melinda, Salamin Gergő, Szabó Péter, Tóth Andrea, Varga Szabolcs, […]

Résztvevők 2007

Balázs Csilla, Balázs Zoltán, Balogi Pityke István, Baranyi Gábor Benő, Benedek Ágnes, Bogdán Zenkő, Breier Ádám, Csatlós Lóránt, Csüllög Edina, Farkas Bálint, Ferencz Anikó, Gábos Albin, Jakab-Benke Nándor, Kassay Réka, Kele Fodor Ákos, Keresztes Péter, Keszegpál Anna, Krajcsi Nikolett, Kürti István, László József, Lazarovici Răzvan, Losonczy Ádám, Magó Pál, Nagy Boglárka, Nagy Gergő, Oláh-Badi Levente, […]

Résztvevők 2008

Bacskai Brigitta, Bakó Kincső, Balázs Csilla, Balázs Gyöngyi, Balázs Klára, Balogh Johanna, Bántó Csaba, Baróti Hunor, Benedek Ágnes, Berta Zsóka, Both Rita, Csánki Kata, Csont Zsombor, Deák Zsuzsa, Gulácsi Zsuzsanna, Ferencz Amália, Hörcher Gábor, Iványi Marcell, Jeszenszky Tamás, Kassay Réka , Kasza András, Kis István, Kocsis Gyula, Kovásznay Katalin, Kövendi Imola, Kürti István, Ligosztájeva Annamária, […]

Flört

Biliárd (színészgyakorlat)

A nagy leleplezés

Árkos, Geley utca, 2003. június 22. 10 óra 19 perc

Karton

A bodobács

Dobbanás

Agyhúzás

Final Cut

Kukorica Jancsi